Dane teleadresowe

Zespół Szkół Zawodowych z Biblioteką Pedagogiczną w Piszu

Ul. Gizewiusza 3, 12-200 Pisz, tel. (87) 424-17-18

email: sekretariat@zsz.pisz.pl

A+ R A-

Krwiodawstwo

 

Będąc Dawcą decydujesz się bezinteresownie pomagać potrzebującym. Oddajesz bezcenny dar – swoją krew, która ratuje życie. ❤️🩸Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że ostatnie dwa lata były wyjątkowo trudne.Mimo to Honorowi Dawcy Krwi, jak zawsze stanęli na wysokości zadania! ❤️ Nasze Szkolne Kole Krwiodawców powiększyło się o nowe osoby. Witam Was serdecznie. W piątek 17 września nasi krwiodawcy uczestniczyli w Piskim Poborze krwi zorganizowanym przez Powiatowy Klub Honorowych Dawców Krwi w Piszu. Szczególne podziękowania kieruję do pań: A. Czartoryjskiej, B.Dobrzyckiej , M. Filipkowskiej, K. Grosfeld-Brzostowskiej , J.Nidzgorskiej, A.Trupacz oraz kl. 2 HI za ciasta i soki.

Dziękuję również p. M.Maciak oraz paniom z obsługi za pyszne ciasta i kanapki. Dzięki Waszym dobrym i szczodrym serduszkom nasi krwiodawcy byli zabezpieczeni w drugie śniadanie oraz coś słodkiego.

Dziękujemy Wam za chęć i gotowość niesienia pomocy.
Dziękuję również panu Mariuszowi Charubinowi za pomoc i wsparcie logistyczne. Współpraca z tak profesjonalną osobą to czysty zaszczyt.
 

 
 
Wspaniale, że jesteście z nami! Łączy nas krew, która ratuje życie. Bo tętni w nas dobro! ❤️🩸 Opiekun SzkK Beata Bazydło
 
 

 

BIP