Dzisiaj jest: 1 Października 2014    |    Imieniny obchodzą: Danuta, Igor, Remigiusz

Mistrzostwa szkoły w piłce nożnej - wyniki

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami meczów.   MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ Miejsce pkt...

Inauguracja nowego roku szkolnego

Po dwumiesięcznej, wakacyjnej przerwie, 1 września 2014 roku w Zespole Szkół Zawodowych ponownie spotkali się...

50 lat minęło

Pod takim hasłem dnia 11.06.2014r. w ramach obchodów 50-lecia ZSZ, odbył się konkurs z historii naszej szkoł...

Zwycięstwo w turnieju motoryzacyjnym

Informacja ze strony KWP Olsztyn: "23 maja zakończyła się tegoroczna edycja Wojewódzkiego Finału Turnieju ...

  • Mistrzostwa szkoły w piłce nożnej - wyniki

    wtorek, 23 września 2014 07:18
  • Inauguracja nowego roku szkolnego

    poniedziałek, 01 września 2014 20:38
  • 50 lat minęło

    czwartek, 12 czerwca 2014 22:35
  • Zwycięstwo w turnieju motoryzacyjnym

    niedziela, 25 maja 2014 18:38

MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ

Zgłoszone zespoły:

  • 1. IV G + IV T/E
  • 2. III E
  • 3. IV TPS
  • 4. II E
  • 5. II MPS
  • 6. I MPS
  • 7. IE
  • 8. I TPS
  • 9. II ELEKTR
  • 10. II TPS
  • 11. III TPS

Terminarz I kolejki

(wszystkie mecze o godz. 15, boisko ORLIK)

Poniedziałek 15.09.2014

III E ? III TPS

Wtorek 16.09.2014

IV TPS ? II TPS

Środa 17.09.2014

II E ? II elektr

Czwartek 18.09.2014

II mps ? I TPS

Piątek 19.09.2014

I MPS ? I E

Terminarz II kolejki

(wszystkie mecze o godz 15, boisko ORLIK)

Poniedziałek 22.09.2014

IV G+IV T/E ? III TPS

Wtorek 23.09.2014

III E ? II ELEKTR

Środa 24.09.2014

IV TPS ? I TPS

Czwartek 25.09.2014

II E ? I E

Piątek 26.09.2014

I MPS ? II MPS

Terminarz III kolejki

(wszystkie mecze o godz 15, boisko ORLIK)

Poniedziałek 29.09.2014

IV G + IV T/E ? II TPS

Wtorek 30.09.2014

II ELEKTR ? III TPS

Środa 1.10.2014

III E ? I E

Czwartek 2.10.2014

IV TPS ? I MPS

Piątek 3.10.2014

II E ? II MPS

Terminarz IV kolejki

(wszystkie mecze o godz 15, boisko ORLIK)

Poniedziałek 6.10.2014

IV G+IV T/E ? II ELEKTR

Wtorek 7.10.2014

II TPS ? I TPS

Środa 8.10.2014

III TPS ? I E

Czwartek 9.10.2014

III E ? II MPS

Piątek 10.10.2014

IV TPS ? II E

Terminarz V kolejki

(wszystkie mecze o godz 15, boisko ORLIK)

Poniedziałek 13.10.2014

IV G+IV T/E ? I TPS

Wtorek 14.10.2014

II TPS ? I MPS

Środa 15.10.2014

II ELEKTR ? I E

Czwartek 16.10.2014

III TPS ? II MPS

Piątek 17.10.2014

III E ? IV TPS

Terminarz VI kolejki

(wszystkie mecze o godz 15, boisko ORLIK)

Poniedziałek 20.10.2014

IV G+IV T/E ? I E

Wtorek 21.10.2014

I TPS ? I MPS

Środa 22.10.2014

II ELEKTR ? II MPS

Czwartek 23.10.2014

II TPS ? II E

Piątek 24.10.2014

III TPS ? IV TPS

Terminarz VII kolejki

(wszystkie mecze o godz 15, boisko ORLIK)

Poniedziałek 27.10.2014

IV G+IV T/E ? I MPS

Wtorek 28.10.2014

I TPS ? II E

Środa 29.10.2014

II MPS ? I E

Czwartek 30.10.2014

II ELEKTR ? IV TPS

Piątek 31.10.2014

II TPS ? III E

Terminarz VIII kolejki

(wszystkie mecze o godz 15, boisko ORLIK)

Poniedziałek 3.11.2014

IV G+IV T/E ? I MPS

Wtorek 4.11.2014

II E ? I MPS

Środa 5.11.2014

IV TPS ? I E

Czwartek 6.11.2014

I TPS ? III E

Piątek 7.11.2014

II TPS ? III TPS

Terminarz IX kolejki

(wszystkie mecze o godz 15, boisko ORLIK)

Poniedziałek 10.11.2014

IV G+IV T/E ? I E

Wtorek 11.11.2014

II MPS ? IV TPS

Środa 12.11.2014

I MPS ? III E

Czwartek 13.11.2014

I TPS ? III TPS

Piątek 14.11.2014

II ELEKTR ? II TPS

Terminarz X kolejki

(wszystkie mecze o godz 15, boisko ORLIK)

Poniedziałek 17.11.2014

IV G+IV T/E ? IV TPS

Wtorek 18.11.2014

II E ? III E

Środa 19.11.2014

II MPS ? III TPS

Czwartek 20.11.2014

IE ? II TPS

Piątek 21.11.2014

I TPS ? II ELEKTR

Terminarz XI kolejki

(wszystkie mecze o godz 15, boisko ORLIK)

Poniedziałek 24.11.2014

IV G+IV T/E ? I III E

Wtorek 25.11.2014

II E ? III TPS

Środa 26.11.2014

II MPS ? II TPS

Czwartek 27.11.2014

I MPS ? II ELEKTR

Piątek 28.11.2014

I E ? I TPS