Dane teleadresowe

Zespół Szkół Zawodowych z Biblioteką Pedagogiczną w Piszu

Ul. Gizewiusza 3, 12-200 Pisz, tel. (87) 424-17-18

email: sekretariat@zsz.pisz.pl

Do końca pierwszego półrocza

Nadchodzące wydarzenia

No events found.
A+ R A-

Modernizacja warsztatów

W związku z realizacją projektu dotyczącego termomodernizacji warsztatów szkolnych od grudnia ubiegłego roku ruszyły pracę związane z wymianą okien od strony północnej i wschodniej. Już czuć poprawę warunków termicznych wewnątrz budynku co przełoży się na większy komfort pracy uczniów i nauczycieli. W dalszej kolejności obniżony zostanie sufit na dużej hali, zamontowana zostanie fotowoltaika, a wiosną rusza prace przy wymianie poszycia dachowego i świetlików na niższej części warsztatów. Na bieżąco będziemy informowali o postępie prac.
BIP