A+ R A-

Spotkanie profilaktyczne

Tyle się u nas dzieje 🤯🙃, że zapomnieliśmy Wam opowiedzieć o listopadowym spotkaniu członków Rady Pedagogicznej z niezwykłym i charyzmatycznym człowiekiem jakim jest profesor Mariusz  Z. Jędrzejko - ekspert i koordynator programów profilaktyczno-edukacyjnych Fundacji Bonum Humanum. Wysłuchaliśmy prelekcji na temat "Cyberzaburzeń" 📱💻⌨🖱. Ale co to było za spotkanie 🤩💬💣.

Myślę, że większość nauczycieli zgodzi się ze mną, że nigdy nie wysłuchali równie zajmującego wystąpienia 🤓🧐.  Czas minął błyskawicznie ⌛. Ci, którzy mieli okazję i przyjemność poznać Pana Profesora wiedzą o czym piszę 🌋🌍. Tego samego dnia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniach profilaktycznych pt. "Nie dopalaj się - bo się spalisz" 🔥. Warsztaty przeprowadził prezes ww. Fundacji p. Leszek Roszczenko. Dziękujemy

👏
Sylwia Ożarowska