A+ R A-

JAK WYROBIĆ SOBIE ZDROWE NAWYKI ŻYWIENIOWE ?

Na to pytanie dzisiaj odpowiedziała nam pani Justyna Frej, dietetyczka, która prowadzi stronę o promowaniu zdrowych nawyków Heathy Habits. Celem spotkania było zwrócenie uwagi na prawidłowe odżywianie się i zdrowy styl życia. Młodzież dowiedziała się jak wygląda dobrze skomponowany pierwszy posiłek, którym jest śniadanie oraz jak ważna rolę odgrywają warzywa i owoce. Dostała równie cenne wskazówki co powinna zabierać do szkoły na drugie śniadanie i jakich produktów powinna unikać . W przystępny sposób zostały przekazane informacje, w jaki sposób zamieniać „złe" produkty na lepsze, małokaloryczne i zdrowe zamienniki.
 
Pani Justyna zachęcała młodzież, by odżywiać się zdrowo, nie tracąc przy tym pogody ducha, optymizmu i dystansu do siebie. W spotkaniu brała udział klasa IV technikum hotelarskiego. Organizatorem była pani Ewa Chojnowska.