A+ R A-

Jedziemy z promocją

Uczniowie w szkołach podstawowych w Liskach, Kożuchach, Skarżynie, Kotle Dużym, Trzonkach i Hejdyku już o nas wiedzą, czyli o Zespole Szkół Zawodowych z BP w Piszu. Aktywnie wychodzimy z naszą ofertą poza jej mury. Dzisiaj odwiedziliśmy Zespół Szkół nr 1 w Białej Piskiej. Na sali zgromadzono około 80 uczniów.

Nic nie jest tak ważne jak szczegółowo i dogłębnie przekazana informacja o szkole wychodząca naprzeciw potrzebom uczniów oraz bezpośredni kontakt, z tymi którzy się w niej uczą i nauczają. To właśnie to spotkanie i rozmowa choć odrobinę oddają atmosferę miejsca, w którym być może spędzą kilka kolejnych lat swojego życia, zdobędą wiedzę, doświadczenie i umiejętności do wykonywania wybranego przez siebie zawodu.

Rozwiewamy wątpliwości, odpowiadamy na pytania nurtujące naszych potencjalnych uczniów, pomagamy w wyborze kierunku.

U nas wachlarz zawodów jest szeroki. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie: ekonomista, hotelarz, gastronom, informatyk, mechanik samochodowy i wiele, wiele innych… Szkoła duża, a czasu za mało, by o wszystkim opowiedzieć.

Służymy pomocą: Jarosław Janułatys- doradca zawodowy i praktyk w branży samochodowej, Ewelina Waszkiewicz- nauczyciel języka angielskiego i przedmiotów zawodowych w hotelarstwie- jesteśmy na miejscu, „pod ręką”.

Uczennice Technikum Hotelarskiego- Angelika, Marlena i Ola, którym szkoła, gdzie odbywa się prezentacja nie jest obca (bo same się w niej uczyły), teraz opowiadają, zachęcają jej uczniów do nauki w naszej. Dziękujemy❤️. Przyjdź, zobacz, spróbuj , przekonaj się! Może to miejsce właśnie dla Ciebie!😊 Opracowała: Ewelina Waszkiewicz