A+ R A-

Warsztaty "JAK POPRAWIĆ SKUTECZNOŚĆ UCZENIA SIĘ "

Ten temat pojawił się na warsztatach zorganizowanych w naszej szkole w ramach współpracy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Piszu dnia 13 maja 2022 r. Uczestnikami spotkania byli uczniowie klas I Technikum Hotelarskiego, Samochodowego oraz Informatycznego. Podczas spotkania prowadzący warsztaty - Pan Mariusz Charubin przeprowadził uczniów przez różne, wspierające zapamiętywanie metody uczenia się tj. zapamiętywanie wyrazów ze slajdu, tworzenie mapy myśli itp. Dzięki informacji zwrotnej od uczniów dowiedziałyśmy się, że szkolenie oceniają jako wartościowe i przydatne i wyrażają chęć udział w kolejnych spotkaniach tego typu. Ze strony uczniów popłynęły słowa podziękowania za swobodną atmosferę, którą stworzył prowadzący zachęcającą do aktywnego udziału w zadaniach. Jako wychowawcy stale rozmawiamy z naszymi uczniami i staramy się rozpoznać i zaspokoić ich potrzeby. Współpraca szkoły z poradnią psychologiczno- pedagogiczną jest nieocenioną pomocą w procesie edukacji. Niezaprzeczalnie to spotkanie było trafione, więc w przyszłości pojawią się kolejne o tematyce zaproponowanej przez uczniów. Organizatorzy i wychowawcy uczestników spotkania: Ewelina Waszkiewicz i Sylwia Ożarowska