Zespół Szkół Zawodowych

z Biblioteką Pedagogiczną

w Piszu


  • Adres:

Ul. Gizewiusza 3, 12-200 Pisz

tel. (87) 424-17-18

 

  • email:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pobierz

  • Podręczniki

szkoła branżowa

technikum

„Nowy kierunek rozwoju”

Projekt „Nowa jakość kształcenia zawodowego szansą na lepszą pracę”

Projekt Zielone Garnizony

Program Erasmus

Anonimowa skrzynka na sygnały w szkole

Mamy nowe auto. Wojewoda warmińsko-mazurski Artur Chojecki wojewoda warmińsko-mazurski wręczył kluczyki nowego auta do nauki jazdy. W uroczystości udział wzięli poseł na Sejm RP Jerzy Małecki - poseł na Sejm RP, starosta powiatu piskiego Andrzej Nowicki, wicestarosta Marek Wysocki, członek zarządu powiatu piskiego Waldemar Brenda, dyrekcja szkoły, przedstawiciele kadry pedagogicznej oraz uczniowie. Auto poświęcił proboszcz parafii pw. Św. Jana Chrzciciela ks. Wojciech Kalinowski
Nowa skoda zastąpi wysłużonego fiata punto i od jutra trafia do służby:)