Zespół Szkół Zawodowych

z Biblioteką Pedagogiczną

w Piszu


  • Adres:

Ul. Gizewiusza 3, 12-200 Pisz

tel. (87) 424-17-18

 

  • email:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pobierz

  • Podręczniki

szkoła branżowa

technikum

„Nowy kierunek rozwoju”

Projekt „Nowa jakość kształcenia zawodowego szansą na lepszą pracę”

Projekt Zielone Garnizony

Program Erasmus

Anonimowa skrzynka na sygnały w szkole

4 grudnia 2019 r. pan Jarosław Janułajtys - doradca zawodowy w naszej szkole, przeprowadził zajęcia z uczniami pierwszej klasy Technikum Hotelarskiego. Tematem warsztatów była komunikacja jako kluczowa kompetencja w pracy zawodowej hotelarza. Uczniowie dowiedzieli się i odczuli na własnych przykładach, że umiejętność dobrego komunikowania się z innymi jest bardzo ważna z perspektywy naszego rozwoju osobistego i zawodowego. Pomaga nam w budowaniu relacji, pozytywnych kontaktów z innymi, unikania konfliktów, a także zwiększania skuteczności w pracy.
Na lekcji było mnóstwo zabawy i śmiechu, ale także odrobina zakłopotania - gdy zawodził jakiś element właściwej komunikacji.
Kolejne zajęcia w następną środę...

Autor: Ewelina Waszkiewicz