Zespół Szkół Zawodowych

z Biblioteką Pedagogiczną

w Piszu


  • Adres:

Ul. Gizewiusza 3, 12-200 Pisz

tel. (87) 424-17-18

 

  • email:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pobierz

  • Podręczniki

szkoła branżowa

technikum

„Nowy kierunek rozwoju”

Projekt „Nowa jakość kształcenia zawodowego szansą na lepszą pracę”

Projekt Zielone Garnizony

Program Erasmus

Anonimowa skrzynka na sygnały w szkole

W poniedziałek 2 grudnia br.,odwiedził naszą szkołę JE ks. Biskup Jerzy Mazur. Zgromadziliśmy się w Bibliotece Szkolnej, gdzie słowa powitania do naszego gościa skierował Pan Dyrektor następnie przedstawiciele uczniów wręczyli kwiaty. Niezawodni uczniowie klasy III E/S pięknie przedstawili krótki spektakl ,,Ochrzczeni i posłani". Potem słowo Ks.Proboszcza Wojciecha Kalinowskiego i przemówienie Ks. Biskupa, wspólna modlitwa i błogosławieństwo. Następnie spotkanie z nauczycielami. Te kilka migawek z uroczystości zapewne oddadzą atmosferę i klimat tego spotkania.
Danuta Święcka