Zespół Szkół Zawodowych

z Biblioteką Pedagogiczną

w Piszu


  • Adres:

Ul. Gizewiusza 3, 12-200 Pisz

tel. (87) 424-17-18

 

  • email:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pobierz

  • Podręczniki

szkoła branżowa

technikum

„Nowy kierunek rozwoju”

Projekt „Nowa jakość kształcenia zawodowego szansą na lepszą pracę”

Projekt Zielone Garnizony

Program Erasmus

Anonimowa skrzynka na sygnały w szkole

W poniedziałek 23 września my, tzn. uczniowie klasy 4 TH i 2 TI, wybraliśmy się pod opieką wychowawców: Pani Małgorzaty Płocicy i Pani Doroty Zajkowskiej na biwak integracyjny do Energetyka na Rybitwach. Pachniał las, jezioro skrzyło się w promieniach słońca i chociaż temperatura nie zachęcała pokazaliśmy, że potrafimy stworzyć gorący klimat.

Mimo, że nie każdy z nas posiada wybitne umiejętności sportowe i taneczne to każdy z nas bawił się świetnie. Różne gry i zabawy, spotkanie przy ognisku z pieczeniem kiełbasek, a także wieczorna dyskoteka pozwoliły nam na nawiązanie nowych znajomości, bądź zacieśnienie starych. Nawet nasze wychowawczynie poznaliśmy od innej, mniej formalnej strony. Bardzo smakowały nam też ciasta, które przygotowały panie.
Pogoda, zwłaszcza rano następnego dnia, nie zachęcała, ale ubrani w wiele warstw grubych ubrań i owinięci kocykami, wybraliśmy się nawet na długi, poranny spacer.

Do domu wróciliśmy nieco zmarznięci i niewyspani (oczywiście przez nocny chłód), ale szczęśliwi. Każdy uczestnik tego biwaku może stwierdzić, że był udany i powinniśmy częściej organizować tego typu wyjazdy.

Opis sporządziła: Aleksandra Heiduk