Zespół Szkół Zawodowych

z Biblioteką Pedagogiczną

w Piszu


  • Adres:

Ul. Gizewiusza 3, 12-200 Pisz

tel. (87) 424-17-18

 

  • email:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pobierz

  • Podręczniki

szkoła branżowa

technikum

„Nowy kierunek rozwoju”

Projekt „Nowa jakość kształcenia zawodowego szansą na lepszą pracę”

Projekt Zielone Garnizony

Program Erasmus

Anonimowa skrzynka na sygnały w szkole

Dzień niezwykły, bo dzień wycieczki klas II EI, IIIŻ i ES oraz wielobranżowej, pomimo pochmurnego poranka dla nas zapowiadał się inaczej. Przywitaliśmy się uśmiechem i żartami, bo nikt z nas nie myślał o sprawdzianach, klasówkach, nie zastanawiał się, kto zostanie dzisiaj odpytany. W naszych głowach istniało pytanie: "Jak spędzimy ten dzień poza szkołą?"
Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie to wyjątkowe uczucie zobaczyć Was jak zachowujecie się, gdy nie jesteście usadzeni sztywno w ławkach, gdy sytuacja sprawia, że musisz usiąść przy nauczycielu i rozmawiać z nim podczas jazdy autokarem, choć marzyło Ci się siedzieć przy swojej dziewczynie;-), gdy widzę jak się lubicie, troszczycie się o siebie nawzajem, gdy po prostu macie okazję być sobą.

Był Jumping Park, kino, strzelnica, wspólne ognisko.
W parku odważne skoki, gry i zabawy, akrobacje powietrzne, na strzelnicy adrenalina, a potem kojące ognisko z rozmowami, na które tak często brakuje czasu w normalny dzień.

Jutro wracamy do naszych obowiązków, ale jest pewna, że po naszym wspólnym wyjeździe będziemy uśmiechać się do siebie częściej.
Dziękuję Wam, że nauczyliście mnie robić salto do przodu, że dodawaliście otuchy, żebym się nie bała;-), że widziałam wyciągniętą rękę mojego ucznia, który starał mi się pomóc wygrzebać się z basenu z piankami.

Nad przebiegiem wycieczki i uczestnikami jak mama czuwała Pani Jola Wdowiarska (organizator wycieczki).
Opiekunami byli: Marek Duda i Ewelina Waszkiewicz