Zespół Szkół Zawodowych

z Biblioteką Pedagogiczną

w Piszu


  • Adres:

Ul. Gizewiusza 3, 12-200 Pisz

tel. (87) 424-17-18

 

  • email:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pobierz

  • Podręczniki

szkoła branżowa

technikum

„Nowy kierunek rozwoju”

Projekt „Nowa jakość kształcenia zawodowego szansą na lepszą pracę”

Projekt Zielone Garnizony

Program Erasmus

Anonimowa skrzynka na sygnały w szkole

W tym roku ŚWIATOWY DZIEŃ TURYSTYKI (27.IX) nieco przyspieszony z uwagi na praktyki klasy hotelarskiej. Z tej okazji zwiedziliśmy Hotel Roś. Były gry i zabawy na świeżym powietrzu i rzecz jasna ognisko.Świętowanie zakończyliśmy meczem towarzyskim, piłki siatkowej  z klasą IV IS (dziękujemy panom za wyrozumiałość i delikatność ) HOTELARKI górą ma się rozumieć . Sędziował pan Zbyszek Wykowski

Opiekunkami były :
Ewa Chojnowska i Beata Puchalska.