Zespół Szkół Zawodowych

z Biblioteką Pedagogiczną

w Piszu


  • Adres:

Ul. Gizewiusza 3, 12-200 Pisz

tel. (87) 424-17-18

 

  • email:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pobierz

  • Podręczniki

szkoła branżowa

technikum

„Nowy kierunek rozwoju”

Projekt „Nowa jakość kształcenia zawodowego szansą na lepszą pracę”

Projekt Zielone Garnizony

Program Erasmus

Anonimowa skrzynka na sygnały w szkole

W minioną środę drużyna naszej szkoły w składzie: Piotr Popiołek, Mateusz Truszkowski i Arkadiusz Dardziński po zwycięstwie w eliminacjach powiatowych wzięła udział w Wojewódzkim Finale Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego, który odbył się w Elblągu. Reprezentanci powiatu piskiego okazali się bezkonkurencyjni zwyciężając w całym turnieju w puli 11 drużyn województwa. Najlepszy z testów okazał się Mateusz Truszkowski, a jazda sprawnościowa motorowerem należała do Piotra Popiołka. Szczególne podziękowania należą się panu Damianowi Klisiajtysowi za przygotowanie naszej drużyny z zakresu I pomocy przedlekarskiej. Jedziemy więc na Turniej ogólnopolski reprezentować województwo.

Autor: Mirosław Kozioł