Zespół Szkół Zawodowych

z Biblioteką Pedagogiczną

w Piszu


  • Adres:

Ul. Gizewiusza 3, 12-200 Pisz

tel. (87) 424-17-18

 

  • email:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pobierz

  • Podręczniki

szkoła branżowa

technikum

„Nowy kierunek rozwoju”

Projekt „Nowa jakość kształcenia zawodowego szansą na lepszą pracę”

Projekt Zielone Garnizony

Program Erasmus

Anonimowa skrzynka na sygnały w szkole

Miło nam poinformować obecnych i przyszłych uczniów naszej szkoły o otwarciu nowej pracowni samochodowej w Warsztatach szkolnych. Stała się ona jednocześnie Centrum egzaminacyjnym nie tylko dla naszych uczniów, ale również uczniów z Mrągowa, Giżycka, Węgorzewa, Białej Piskiej i innych. Pracownia wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt i narzędzia m. in. urządzenie do diagnostyki i obsługi klimatyzacji, klucze pneumatyczne, wózki narzędziowe, a także współczesne samochody dydaktyczne do diagnozowania układów i zespołów przy pomocy urządzeń diagnostycznych KTS. Tak więc kształcenie w zawodach samochodowych odbywa się w komfortowych i nowocześnie wyposażonych warsztatach szkolnych.

Autor: Kierownik warsztatów szkolnych Mirosław Kozioł