Zespół Szkół Zawodowych

z Biblioteką Pedagogiczną

w Piszu


  • Adres:

Ul. Gizewiusza 3, 12-200 Pisz

tel. (87) 424-17-18

 

  • email:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pobierz

  • Podręczniki

szkoła branżowa

technikum

„Nowy kierunek rozwoju”

Projekt „Nowa jakość kształcenia zawodowego szansą na lepszą pracę”

Projekt Zielone Garnizony

Program Erasmus

Anonimowa skrzynka na sygnały w szkole

W poniedziałek 13.05.19 uczennice i nauczyciele ZSZ z BP wzięli udział w Pikniku Naukowym "OŚMIU NAJLEPSZYCH W GMINIE PISZ" zorganizowanym w Szkole Podstawowej nr 1 w Piszu w ramach projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Głównym celem przedsięwzięcia jest podniesienie poziomu kompetencji kluczowych niezbędnych na rynku pracy z obszaru przyrodniczo-matematycznego oraz właściwych postaw/umiejętności u uczniów 8 szkół podstawowych Gminy Pisz poprzez stworzenie zaplecza do nauczania opartego na metodzie eksperymentu.

Mieliśmy okazję zaprezentowania przybyłym komputer oraz zaprogramowane roboty (zabawki), reagujące na ruchy ciała ludzkiego. Wzbudziły one duże zainteresowanie.
Zdziwienie wywoływał komputer, który pracował w co najmniej dziwnych warunkach, bo zanurzony w oleju. Każdy chętny mógł na nim pograć w różne gry, aby przekonać się, że jest sprawny i działa!
Przedstawiliśmy też osobom zainteresowanym ofertę kształcenia w naszej szkole.