Zespół Szkół Zawodowych

z Biblioteką Pedagogiczną

w Piszu


  • Adres:

Ul. Gizewiusza 3, 12-200 Pisz

tel. (87) 424-17-18

 

  • email:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pobierz

  • Podręczniki

szkoła branżowa

technikum

„Nowy kierunek rozwoju”

Projekt „Nowa jakość kształcenia zawodowego szansą na lepszą pracę”

Projekt Zielone Garnizony

Program Erasmus

Anonimowa skrzynka na sygnały w szkole

29 marca 2019 r. korzystając z wyjazdu na wycieczkę zorganizowaną przez Panią Ewę Nowicką i Janusza Wdowiarskiego na Targi Techniki Motoryzacyjnej i Motor Show Poznań 2019 najlepsi uczniowie klas samochodowych wyłonieni
w Szkolnym Konkursie Wiedzy Technicznej
Adrian Bystry –klasa IV TS
Arkadiusz Dardziński – klasa IV TS
Piotr Popiołek – klasa IV TS
zostali nagrodzeni i wyróżnieni przez Dyrektora ZSZ z BP w Piszu Pana mgr Pawła Bazydło, który ufundował im wyjazd do Poznania na Targi Techniki Motoryzacyjnej i Motor Show Poznań 2019 w dniu 28/29 marca 2019 r., gdzie reprezentowali naszą szkołę w XXV OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU WIEDZY SAMOCHODOWEJ

Nasi uczniowie zajęli w ogólnopolskim turnieju:
80 miejsce - Piotr Popiołek- 33,292 pkt.
97 miejsce - Arkadiusz Dardziński - 31,245 pkt.123 miejsce - Adrian Bystry – 29,097 pkt.,
a Zespół Szkół Zawodowych z Biblioteką Pedagogiczną w Piszu sklasyfikowano na 38 miejscu w Polsce.
Nasi uczniowie zdobywają wysokie miejsca w olimpiadach, turniejach i zawodach o tematyce samochodowej, co świadczy, że dobrze przygotowujemy naszą młodzież do przyszłej pracy zawodowej i uczestnictwa w życiu społecznym i gospodarczym kraju.

Uczestnicząc w Targach Techniki Motoryzacyjnej i Motor Show 2019 oraz w XXV Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Samochodowej zdobyliśmy nowe doświadczenia, które wykorzystamy do dalszej pracy.
Specjalne podziękowanie dla Pana Dyrektora mgr Pawła Bazydło za ufundowanie dla naszych laureatów wyjazdu do Poznania i możliwości startu
w Turnieju.

Dziękujemy opiekunom Panom: Ireneuszowi Gołasiowi i Jackowi Dudzie za pomoc w opiece nad młodzieżą w czasie wycieczki na Targi Techniki Motoryzacyjnej i Motor Show 2019 oraz Panu Marcinowi Gietek za sprawny
i bezpieczny transport.
Opracowali:
mgr inż. Janusz Wdowiarski
mgr inż. Ewa Nowicka