Zespół Szkół Zawodowych

z Biblioteką Pedagogiczną

w Piszu


  • Adres:

Ul. Gizewiusza 3, 12-200 Pisz

tel. (87) 424-17-18

 

  • email:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pobierz

  • Podręczniki

szkoła branżowa

technikum

„Nowy kierunek rozwoju”

Projekt „Nowa jakość kształcenia zawodowego szansą na lepszą pracę”

Projekt Zielone Garnizony

Program Erasmus

Anonimowa skrzynka na sygnały w szkole

KAŻDY MA SWOJEGO BZIKA, MAMY I MY!!!

W Zespole Szkół Zawodowych z BP w Piszu, w pracowni diagnostycznej pojawił się Maluch 126 P- legenda polskiej motoryzacji i popularny motyw w popkulturze. Chcemy, aby to kultowe auto stało się „symbolem” naszej szkoły, ponieważ odzwierciedla jej długoletnią tradycję (bo ponad 50-letnią), mającą swoje korzenie właśnie w „samochodówce”.

TEN MALUCH MA BYĆ WYJĄTKOWY, UNIKATOWY! Nasz „pupil” przeszedł już proces zmatowienia, czeka na kolor (jasne, że pomarańczowy). Nazwa, opracowanie graficzne itp. są wielką niewiadomą ??

Ale jedno wiemy na pewno- ma być naszym wspólnym dziełem uczniów i nauczycieli. To jego pierwsze kroki. Wspieramy go jak możemy (lina się przydaje;-) Już uczy się raczkować ;-)…

A MY ZDĄŻYLIŚMY GO POKOCHAĆ! PS. Czekamy na Wasze propozycje nazwy/imienia dla Naszego Malucha, projekt graficzny maski i wnętrza auta. Pomysły na nazwę /imię dla „Maluszka” oraz wyposażenie można zostawiać pod postem, opracowanie graficzne- do E. Waszkiewicz i K. Brzostowskiej.