Zespół Szkół Zawodowych

z Biblioteką Pedagogiczną

w Piszu


  • Adres:

Ul. Gizewiusza 3, 12-200 Pisz

tel. (87) 424-17-18

 

  • email:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pobierz

  • Podręczniki

szkoła branżowa

technikum

„Nowy kierunek rozwoju”

Projekt „Nowa jakość kształcenia zawodowego szansą na lepszą pracę”

Projekt Zielone Garnizony

Program Erasmus

Anonimowa skrzynka na sygnały w szkole

30 marca 2019r na Hali Sportowej przy Zespole Szkół Samorządowych im. Agnieszki Osieckiej w Rucianem-Nidzie, odbył się Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Leśnych. W Turnieju wzięła udział drużyna Zespołu Szkół Zawodowych w Piszu. Celem sportowej imprezy było zebranie jak największej sumy pieniędzy na rehabilitację Mai Marusy, 11 letniej dziewczynki, chorej na lekooporową padaczkę. Z tego powodu każda z uczestniczących drużyn wniosła wpisowe w wysokości minimum 50 zł.

Poza zawodnikami naszej szkoły, w tym szczytnym przedsięwzięciu uczestniczyły drużyny z 1 LO w Piszu, Wojnowa, oraz ZSL Ruciane-Nida. Turniej został rozegrany systemem mecz i rewanż. Oto komplet wyników:

  • 1 LO Pisz – Wojnowo     2:1, 1:3
  • ZSZ Pisz – ZSL Ruciane-Nida     5:2, 5:1
  • 1 LO Pisz - ZSL Ruciane-Nida     4:2, 4:1
  • ZSZ Pisz – Wojnowo     1:1, 1:0
  • ZSL Ruciane-Nida – Wojnowo     2:4, 0:2
  • 1 LO Pisz – ZSZ Pisz     3:2, 3:1

Zwycięstwo w ostatnim meczu dawało Naszej drużynie pierwsze miejsce w Turnieju. Niestety dobrze dysponowani w tym dniu zawodnicy 1 LO Pisz nie dali sobie wydrzeć wygranej. Zwyciężając zdobyli pierwsze miejsce w Turnieju. Drużynie ZSZ Pisz przypadło drugie miejsce i na osłodę tytuł najlepszego strzelca Turnieju. Zdobył go Krzysztof Antosiewicz. Popularny Troll zdobywając 10 goli zdeklasował pozostałych snajperów.

Drużyna ZSZ Pisz wystąpiła w składzie: Szymon Żuliński, Mateusz Murach, Bartosz Kulikowski, Piotr Neuman, Piotr Kukawka, Rafał Ptak, Piotr Podsiad, Krzysztof Antosiewicz.

Autor: Marek Kozikowski.