Zespół Szkół Zawodowych

z Biblioteką Pedagogiczną

w Piszu


  • Adres:

Ul. Gizewiusza 3, 12-200 Pisz

tel. (87) 424-17-18

 

  • email:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pobierz

  • Podręczniki

szkoła branżowa

technikum

„Nowy kierunek rozwoju”

Projekt „Nowa jakość kształcenia zawodowego szansą na lepszą pracę”

Projekt Zielone Garnizony

Program Erasmus

Anonimowa skrzynka na sygnały w szkole

Zdecydowanie poprawił się zarówno wygląd jak i warunki pracy uczniów i nauczycieli. Każdy kto pamięta jak wyglądały warsztaty szkolne jeszcze 3 lata temu przyzna, że gołym okiem widać pozytywne zmiany. Było to w głównej mierze możliwe dzięki środkom pozyskanym z Funduszu Ochrony Środowiska i wielkiej pracy pracowników naszej szkoły. Mamy nadzieję na ukończenie w bieżącym roku całości termomodernizacji, poprzez docieplenie ścian i wykonanie elewacji. Zapowiadają się również inne zmiany w otoczeniu warsztatów o czym poinformujemy w późniejszym czasie.

Opracował: Mirosław Kozioł - kierownik warsztatów szkolnych