Zespół Szkół Zawodowych

z Biblioteką Pedagogiczną

w Piszu


  • Adres:

Ul. Gizewiusza 3, 12-200 Pisz

tel. (87) 424-17-18

 

  • email:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pobierz

  • Podręczniki

szkoła branżowa

technikum

„Nowy kierunek rozwoju”

Projekt „Nowa jakość kształcenia zawodowego szansą na lepszą pracę”

Projekt Zielone Garnizony

Program Erasmus

Anonimowa skrzynka na sygnały w szkole

Zakończył się I szkolny Turniej Szachowy o puchar Dyrektora szkoły, do którego przystąpiło jedenaścioro uczniów. W cotygodniowych spotkaniach nie brakowało emocji, gdyż dla uatrakcyjnienia imprezy, mecze odbywały się na zasadzie „każdy z każdym”. Już po pierwszym dniu zmagań wyłoniła się dwójka liderów, która nie oddała prowadzenia do końca turnieju. Równy poziom prowadzącej dwójki, doprowadził do konieczności rozegrania meczy dogrywkowych. Rywalizacje po zaciętej końcówce wygrał Wiktor Antoniuk z klasy II Technikum Ekonomicznego Drugie miejsce zajął Kacper Polewaczyk z klasy 1 wielozawodowej, a trzecie Paweł Wachowski z klasy I Technikum Informatycznego. Na szczególne uznanie i pochwałę zasługuje jedyna reprezentantka żeńskiej części naszej społeczności, Anna Lejman z klasy IV Technikum Informatycznego. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w tej królewskiej grze.
I szkolny Turniej Szachowy o puchar Dyrektora szkoły cieszył się popularnością również wśród nauczycieli. Zarówno czynnych jak i tych będących na emeryturze, którzy zaszczycili nas swoją obecnością i rozegrali mecze zarówno między sobą oraz z uczniami. Brawo! Licząc na dalsze wspaniałe emocje już dziś zapraszamy na kolejny turniej szachowy, tym razem w odsłonie międzyszkolnej.

Organizatorzy B.B. S.H. G.P.