Zespół Szkół Zawodowych

z Biblioteką Pedagogiczną

w Piszu


  • Adres:

Ul. Gizewiusza 3, 12-200 Pisz

tel. (87) 424-17-18

 

  • email:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pobierz

  • Podręczniki

pobierz

„Nowy kierunek rozwoju”

Projekt „Nowa jakość kształcenia zawodowego szansą na lepszą pracę”

Projekt Zielone Garnizony

7 marca 2019 uczniowie klasy III elektromechanik wzbogacił swoje kompetencje o dodatkowe uprawnienia spawacza elektrycznego i gazowego. Było to możliwe dzięki współpracy naszej szkoły z Mazurskim Centrum Kształcenia w Mrągowie. Po odbytym egzaminie odebrali książeczki wystawione przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach i tym samym stali się spawaczami z europejskim certyfikatem. Wręczenia uprawnień dokonał dyrektor szkoły p. Paweł Bazydło w obecności kierownika warsztatów szkolnych p. Mirosława Kozioła i nauczyciela zawodu p. Mirosława Fiertka, który uczył i przygotowywał uczniów do egzaminu.